Предавање о безбедности у саобраћају "Ум на друм"

Агенција за безбедност саобраћаја одржала је данас предавање за ученике трећег и четвртог разреда Паланачке гимназије. Под слоганом “Ум на друм” предавачи Агенције Кристина Грбовић и Никола Новаковић говорили су о значају безбедности у саобраћају и о томе колико колико су превенција и саобраћајна култура заиста битни.
“Размишљајте о одлукама које доносите, поштујте саобраћајне прописе, ограничења брзине, везујте сигурносни појас, немојте користити мобилни телефон током вожњe”, порука је Кристине из Чачка која је и сама жртва непоштовања саобраћајних прописа
468405956_557544093684117_2326486953721163675_n
468452215_557544160350777_2990577449298205756_n
468525525_557544340350759_1244716316156416553_n
468596409_557544277017432_9193151777702789230_n
468620666_557544400350753_8145068677752885733_n
468652982_557544213684105_3894021928885094882_n
468711926_557544540350739_2027665138877009435_n
468805286_557544607017399_3729492947760637842_n