
Подкаст студио - Нек се чује
У понедељак 6.11. отворен је студио у Паланачкој гимназији и реализована је прва епизода подкаста “Нек се чује”, а част да буду прве гошће и саговорнице имале су Наташа Глигоријевић и Ема Штефанек из Националног конвента за ЕУ. Оне су биле део тима који је сарађивао на пројекту “Знање за одржавање развој” који је реализован у сарадњи са истраживачком станицом Петница. Гошће су радо одговарале на питања данашњих водитеља Петре Радомировић II5 и Јована Вујичића II5, док су у студију били и остали ученици из тима – Антонина Аџић II2, Тодор Паунић II5 и Урош Ћирић II2. Разговор се водио на тему шта је то одрживи развој, како млади могу да се укључе у разне пројекте, шта они мисле на ову тему и како им је приближити. Епизоде ће се емитовати на YouTube каналу, платформи Spotify, друштвеним мрежама Tik Tok, Instagram и Facebook. Захваљујемо се директорки, свим ученицима и професорима на несебичној подршци.
Пратите нас, до гледања!














