U našoj školi će se održati niz aktivnosti povodom nedelje zdravlja koja je isplanirana u okviru projekta “Obogaćen jednosmenski rad” (5, 6, i 7.12.2022.).
Pozivamo sve nastavnike i učenike da nam se pridruže da zajednički proslavimo zdravlje i zdrave stilove života.