Успех нашег ученика у каратеу

Василије Јаковљевић, ученик II2 Паланачке гимназије, има веома успешан викенд иза себе. Освојио је 2. место на квалификацијама за Школско Првенство Србије у Чачку и пласирао се на Школску Олимпијаду која ће се одржати у Новом Саду. Такође, данас је освојио 3. место у сениорској конкуренцији на квалификацијама за првенство Србије.

Браво, Васо!