www.palanackagimnazija.edu.rs
  Насловна
  ::: Историјат
::: Организација
::: Колектив
::: Ученици
::: Кабинети
::: Актуелности
::: Школски календар
::: Такмичења
::: Екскурзије
  Контакт
 
2001/05. | 2005/07. | 2007/08. | 2008/09. | 2009/10. | 2010/11. | 2011/12. | 2012/13. | 2013/14. | 2014/15. | 2015/16. | 2016/17.
 
. Pogledajte ko su novi gimnazijalci- učenici koji su u septembru 2009. krenuli u I razred Palanačke gimnazije pogledaj >>
 
. NAGRAĐENI UČENICI u školskoj 2008/09. godini


U svečanoj sali Palanačke gimnazije 15. juna 2009. održano je dodeljivanje nagrada najboljim maturantima- učenicima generacije, smerova, odeljenja, nosiocima "Vukove diplome" i učenicima IV razreda koji su ostvarili plasman na republička takmičenja iz pojedinih predmeta. Program je vodila Snežana Milutinović, profesor srpskog jezika i knjievnosti.

 
UČENIK GENERACIJE 2008/09. i
NAJBOLJI UČENIK PRIRODNO- MATEMATIČKOG SMERA 2008/09.
 
NAJBOLJI UČENIK DRUŠTVENO- JEZIČKOG SMERA 2008/09.
   
NEVENA VULIĆEVIĆ , IV-2
 
MARIJA ĐORĐEVIĆ , IV- 3
   
 
Nevena Vulićević
 
Nevena Vulićević i Marija Đorđević
     
Učenici odeljenja Palanačke GIMNAZIJE u školskoj 2008/2009. godini:
IV1 Jakupi Ana Marija
IV2 Jovičić Nikola
IV3 Đorđević Marija
IV4 Prokić Marko
IV5 Jelenić Katarina
 
VUKOVCI ZA ŠKOLSKU 2008/09. GODINU:
Donator: Dr Žarko Čolić

IV- 1
IV- 2
IV- 3
IV- 4
IV- 5
Jakupi AnaMarija Vulićević Nevena Đorđević Marija Marković Marija Jelenić Katarina
Simić Marko Ignjatović Milica   Nanaši Jovana Radojević Natalija
  Jović Anđela      
  Milenković Stefan      
  Obradović Aleksandra      

FONDACIJA GENERACIJE MATURANATA 1974. GODINE
Donatori: Dr Jovanka Beljanski i drugi

UČENIK GENERACIJE I PRIRODNO- MATEMATIČKOG SMERA : Nevena Vulićević, IV-2
UČENIK DRUŠTVENO- JEZIČKOG SMERA: Marija Đorđević, IV-3

FONDACIJA GENERACIJE MATURANATA 1990. GODINE
za najboljeg učenika u oblasti matematike ili informatike
Donator: Branko Domanović

 

Nagrada se dodeljuje dvema učenicama:
- Neveni Vulićević, IV-2 i
- Sofiji Jovičić, III-1

 
NASTAVNIČKO VEĆE " PALANAČKE GIMNAZIJE " NAGRAĐUJE:
   
Nikolu Jovičića IV- 2
- za osvojeno drugo mesto na Okružnom takmičenju iz programiranja i plasman na Republičko takmičenje
- za osvojeno drugo mesto na Okružnom takmičenju iz biologije i plasman na Republičko takmičenje
Milicu Ignjatović IV- 2
- za osvojeno drugo mesto na Okružnom takmičenju iz programiranja i plasman na Republičko takmičenje
Mariju Đorđević IV- 3
- za osvojeno prvo mesto na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika i plasman na Republičko takmičenje
- za osvojeno prvo mesto na Regipnalnoj smotri talenata i osvojeno prvo mesto na Republičkoj smotri talenata iz engleskog jezika
Jovanu Nanaši IV- 4
- za osvojeno drugo mesto na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika i učešće na Republičkom takmičenju
Nevenu Vulićević IV- 2
- za osvojeno prvo mesto na Okružnom takmičenju i četvrto mesto i pohvalnicu na Republičkom takmičenju iz matematike
- za osvojena četvrta mesta i pohvalnice za pojedinačni i ekipni plasman na Republičkom turniru škola Arhimedes
Nikolu Perića IV-3
- za učešće na Republičkom takmičenju iz istorije
Čedomira Vučinića IV- 3
-za osvojeno treće mesto na Okružnom takmičenju i učešće na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti
Marka Prokića IV- 4
- za osvojeno treće mesto na Okružnom takmičenju i učešće na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti
Aleksandra Čairovića IV- 5
- za osvojeno treće mesto na Okružnom takmičenju i učešće na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti
Sofiju Jovičić III-1 - za osvojeno 1. mesto na Regionalnoj smotri talenata iz matematike i učešće na Republičkoj smotri talenata.
- za osvojena četvrta mesta i pohvalnice za pojedinačni i ekipni plasman na Republičkom turniru škola Arhimedes
Ivanu Ristivojević II-5 - za učešće i postignute rezultate na Republičkom takmičenju iz istorije, Osvojeno 1. mesto na Regionalnoj i 3. na Republičkoj smotri talenata iz istorije
Ivanu Čupić II-2 - za učešće i postignute rezultate na Republičkom takmičenju iz biologije
Jovanu Bogdanović II-1 - za postignute rezultate na Regipnalnoj i na Republičkoj smotri talenata iz engleskog jezika
Biljanu Vulićević II-1 - za postignute rezultate na Regipnalnoj i Republičkoj smotri talenata iz engleskog jezika
- člana ekipe koja je osvojila pohvalu na Republičkom turniru škola iz matematike- Arhimedes
Mariju Davidović II-1 - za postignute rezultate na Regipnalnoj i Republičkoj smotri talenata iz engleskog jezika
Nikolu Miloševića I-5 - za osvojenu pohvalu Društva matematičara Srbije za postignute rezultate na Međunarodnom takmičenju iz matematuke 'Kengur bez granica'
Veljka Miljuša I-1 - za osvojenu pohvalu Društva matematičara Srbije za postignute rezultate na Međunarodnom takmičenju iz matematuke 'Kengur bez granica'
Aleksu Zlatića III-2 - za osvojenu pohvalu Društva matematičara Srbije za postignute rezultate na Međunarodnom takmičenju iz matematuke 'Kengur bez granica'
Anu Mitić I-2 - člana ekipe koja je osvojila pohvalu na Republičkom turniru škola iz matematike- Arhimedes
   
© WEB Team Palanačke GIMNAZIJE, 2012.