www.palanackagimnazija.edu.rs
  Насловна
  ::: Историјат
::: Организација
::: Колектив
::: Ученици
::: Кабинети
::: Актуелности
::: Школски календар
::: Такмичења
::: Екскурзије
  Контакт
 
2001/05. | 2005/07. | 2007/08. | 2008/09. | 2009/10. | 2010/11. | 2011/12. | 2012/13. | 2013/14. | 2014/15. | 2015/16.| 2016/17.
 
Na ovom mestu možete preuzeti pdf dokumenta na kojima po razredima možete analizirati uspeh i pogledati odeljenjske fotografije iz školske 2007- 08. godine.

- Uspeh učenika 1. razreda školske 2007- 08. godine preuzmi >>
- Uspeh učenika 2. razreda školske 2007- 08. godine preuzmi >>
- Uspeh učenika 3. razreda školske 2007- 08. godine preuzmi >>
- Uspeh učenika 4. razreda školske 2007- 08. godine
preuzmi >>

- Pogledajte ili preuzmite ko su novi gimnazijalci- učenici koji su u septembru 2009. upisali Palanačku gimnaziju ( po odeljenjima, uz podatak iz koje Osnovne Škole su došli)
pogledaj
>>

preuzmi
>>
 
NAGRAĐENI UČENICI u školskoj 2007/08. godini


U sali gradskog pozorišta 16. juna 2008. u sali Gradskog pozorišta održano je svečano dodeljivanje nagrada maturantima koji su dobili "Vukovu diplomu", i učenicima koji su ostvarili plasman na republičkim takmičenjima iz pojedinih predmeta. Profesori škole Miroslav Jozić i Bojan Isailović su pripremili prigodan program sa dramskim i muzičkim studijom Palanačke gimnazije. Konferansu su vodili Jovana Stojković III -1 i Jovana Tučić III -2, kao i Marija Jozić I -4 i Bojana Živković I -1.

 
UČENIK GENERACIJE 2007/08.

SNEŽANA ĐURIČIĆ,
IV-1


NAJBOLJI UČENIK PRIRODNO- MATEMATIČKOG SMERA 2007/08.

SNEŽANA ĐURIČIĆ, IV-1

NAJBOLJI UČENIK DRUŠTVENO- JEZIČKOG SMERA 2007/08.

LjILjANA RADOJEVIĆ, IV- 4

Učenici odeljenja Palanačke GIMNAZIJE u školskoj 2007/2008. godini:
I1 Bogdanović Jovana II1 Jovičić Sofija III1 Jakupi Ana Marija IV1 Đuričić Snežana
I2 Čupić Ivana II2 Lukičić Jovana III2 Vulićević Nevena IV2 Bečejac Vladimir
I3 Damnjanović Jovana II3 Grujić Jovana III3 Đorđević Marija IV3 Radojević Ljiljana
I4 Janković Tijana II4 Batinić Natalija III4 Nanaši Jovana IV4 Radojević Milena
I5 Ristivojević Ivana II5 Nikosavić Bojana III5 Radojević Natalija IV5 Radosavljević Andrea
 
Vukovci za 2007/08. godinu:

IV- 1
IV- 2
IV- 3
IV- 4
IV- 5
Đuričić S. Snežana Bečejac B. Vladimir Jokić A. Maja Gajić Z. Aleksandra Ivanović S. Milica
Jovanović D. Mina Vesić Z. Jovana Vulićević Ž. Marija Kolarević D. Milica Momčilović M. Aleksandra
Miloradović G. Emilija     Radojević D. Ljiljana Radosavljević B. Andrea
Radisavljević S. Marija        
Tirnanić Ž. Milica        

FONDACIJA GENERACIJE MATURANATA 1974. GODINE
Donatori: Dr Jovanka Beljanski i drugi

UČENIK GENERACIJE I PRIRODNO- MATEMATIČKOG SMERA : Snežana Đuričić, IV 1
UČENIK DRUŠTVENO- JEZIČKOG SMERA: Ljiljana Radojević, IV 4

FONDACIJA GENERACIJE MATURANATA 1990. GODINE
Donator: Branko Domanović

 

NAJBOLjI MATEMATIČAR I INFORMATIČAR: Nevena Vulićević, III 2

(učešće n a Republičkom takmičenju iz matematike; osvojen a Pohvalnicu na ekipnom Republičkom takmičenju iz matematike "ARHIMEDES"; osvojeno 1. mesto iz matematike na Regionalnoj i 3. mesto na Republičkoj smotri talenata )

 

FONDACIJA LjUBIŠE POPOVIĆA

 

NAJBOLjI SPORTISTA: Mina Jovanović, IV 1

reprezentativac Srbije u košarci i osvajač zlatne medalje na Evropskom prvenstvu za omladinke

 

NASTAVNIČKO VEĆE " PALANAČKE GIMNAZIJE " NAGRAĐUJE:

 

Nevenu Vulićević, učenicu III 2
  • za učešće na Republičkom takmičenju iz matematike;
  • za osvojenu Pohvalnicu na ekipnom Republičkom takmičenju iz matematike "ARHIMEDES";
  • za osvojeno 1. mesto iz matematike na Regionalnoj i
  • 3. mesto na Republičkoj smotri talenata

 

Ljiljanu Radojević učenicu IV 4
  • za plasman na finalni deo Republičkog festivala " Limske večeri poezije " i
  • osvojeno 2. mesto na Regionalnoj smotri likovnog stvaralaštva

Nastavničko veće takođe nagrađuje:

Jovanu Tučić III- 2
za osvojeno 3. mesto na Okružnom takmičenju recitatora
Sandru Nešković IV- 2
za osvojeno treće mesto na Republičkom takmičenju iz nemačkog jezika, u " S " kategoriji
Milicu Popović IV- 2
za učešće na Republičkom takmičenju iz nemačkog jezika
Mariju Vulićević IV- 3
za učešće na Republičkom takmičenju iz francuskog jezika
Snežanu Đuričić IV- 1
za učešće na Republičkom takmičenju iz biologije
Slavomira Nikodijevića IV-1
za učešće na Republičkom takmičenju iz biologije
Ivanu Čupić I- 2
za učešće na Republičkom takmičenju iz biologije
Miloša Miljkovića III- 1
za učešće na Republičkom takmičenju iz biologije;
za osvojeno 2. mesto iz biologije na Regionalnoj i
učešće na Republičkoj smotri talenata
Nikolu Jovičića III- 2
za učešće na Republičkom takmičenju iz biologije;
za osvojeno 3 . mesto iz biologije na Regionalnoj i
3 . mesto na Republičkoj smotri talenata
Ivanu Ristivojević I- 5

za plasman na Republičko takmičenje iz istorije;
za osvojeno 1. mesto iz istorije na Regionalnoj i 2. mesto na Republičkoj smotri talenata i
za osvojenu prvu nagradu na literarnom konkursu o životu i delu Pere Todorovića

Mariju Nešović I- 2
za učešće na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti
Čedomira Vučinića, III- 3
za osvojeno 6. mesto na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti
Tijanu Janković, I- 4
za osvojeno 4. mesto na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti
Mariju Đorđević, III- 3
•  za osvojeno 1. mesto iz engleskog jezika na Regionalnoj i
•  3. mesto na Republičkoj smotri talenata
Sofiju Jovičić,II- 1
za osvojeno 3 . mesto iz matematike na Regionalnoj i
učešće na Republičkoj smotri talenata
Ana Mariju Jakupi, III- 1
za osvojeno 3 . mesto iz engleskog jezika na Regionalnoj
i učešće na Republičkoj smotri talenata
Jovanu Bogdanović I- 1
za osvojeno 3 . mesto iz engleskog jezika na Regionalnoj
i učešće na Republičkoj smotri talenata
Vladimira Bečejca, IV- 2
za osvojenu pohvalnicu pojedinačno i ekipno na Republičkom takmičenju iz matematike "ARHIMEDES";
za veliki doprinos u uređivanju web sajta
Ivanu Živković, II- 2
za osvojenu pohvalnicu na ekipnom Republičkom takmičenju iz matematike "ARHIMEDES"
Nataliju Lukić, I- 1
za osvojenu pohvalnicu na ekipnom Republičkom takmičenju iz matematike "ARHIMEDES"
Vuka Đorđevića, III- 4
za veliki doprinos u radu Novinarske sekcije;
za uspeh na Republičkom konkursu srednjoškolske novinarske organizacije Mingl i ulazak u redakciju
Milicu Tirnanić, IV- 1
za veliki doprinos u radu Dramskog studija "Palanačke gimnazije"
Jovanu Tošić, IV- 1
za veliki doprinos u radu Dramskog studija "Palanačke gimnazije"
Milenu Petrović , I- 1
za osvojenu 1. nagradu na literarnom konkursu Regionalne Podružnice Udruženja Gerantologa
Minu Jovanović, IV-1
reprezentativku Srbije u košarci i osvajač a zlatne medalje na Evropskom prvenstvu za omladinke
Miloša Rajičića, III- 2
za prezentovanje Srbije u svojoj kategoriji u rukometu
Nemanju Devića, IV- 5
veliki doprinos u radu Istorijske sekcije;
status spoljnog saradnika Instituta za savremenu istoriju
i objavljivanje knjige "Istina pod ključem"
Dragana Đermanovića, IV- 2
za postignut uspeh i redovno pohađanje nastave
Aleksandra Vasića učenika I- 1
za osvojenu pohvalnicu na Međunarodnom takmičenju iz matematike "Kengur" 

 

© WEB Team Palanačke GIMNAZIJE, 2011.