10.02.2015. Данас је у Паланачкој гимназији реализацијом пројекта ''Бесплатан Интернет у Вашој школи'', а у сарадњи са компанијом NovaTel у нашој школи и школском дворишту могуће користити брзи WiFi Интернет. Укупно време коришћења овог Интернета је 60 минута у току 24 часа, тако да га ученици могу користити на свим великим и малим одморима.

Улогујте се на било коју од 8 понуђених мрежа за маштовите, пажљиве, спортисте, креативне, вредне, одликаше, добре другове или одлучне и преко налога Guest користите бесплатан Интернет. Потребно је водити рачуна о томе да се сваки пут излогујете, да Вам време не би бескорисно истекло. Препорука је да Вам прозор на којем се види да сте улоговани остане отворен да би сте се преко њега касније и излоговали, а да претрагу вршите из новог прозора.

Осим тога, у наредних 5 дана ученици наше школе могу учествовати у наградној игри компаније ''NovaTel' и освојити вредне награде', а прочитајте детаљно упутство за логовање на NT-WiFi Интернет.

Uputstvo

© WEB Team Паланачке ГИМНАЗИЈЕ, 2016.